המחלקה המינהלית

 

במשרד עורכי דין מזר ושות' קיימת מחלקה העוסקת בתחום המינהלי בשני תחומים עיקריים:

 

מינהל אוכלוסין - איחוד משפחות - קבלת תושבות - התאזרחות - עליה לישראל - השבת תושבות 

 

תחום התמחותו של המשרד הוא במינהל אוכלוסין בעניינים הקשורים בקבלת תושבות ואזרחות ישראלית, השבת תושבות ישראלית שפקעה, עליה וחזרה לישראל, איחוד משפחות, עליה לישראל של בני זוג נשואים או בן/בת זוג ידוע/ה בציבור ועוד. המשרד בקיא בנהלים והפרוצדורות של משרד הפנים בישראל, ומזה שנים רבות נותן יעוץ והדרכה בתחום זה. המשרד ערוך לקבל לקוחות גם בפניות מחוץ לישראל המעוניינים להסדיר או לברר זכויותיהם בישראל.

שרותי המשרד ניתנים החל משלב הכנת הטפסים והמסמכים הדרושים לצורך פניה למשרד הפנים. שלב זה הוא חשוב ועיקרי בהליך, שכן הגשת בקשה בדרך הנכונה עם הטפסים הרלוונטיים עשוי לחסוך עיכובים בהמשך הדרך, ועל-כן רצוי להסתייע בעורך דין הבקיא בתחום.

למשרד ניסיון רב גם בתחום הליטיגציה המינהלית (ייצוג עותרים בבתי המשפט השונים) בתחום מינהל האוכלוסין. למשרד הישגים בייצוג בבית הדין לעררים, בית המשפט לעניינים מינהליים ובג"ץ.

המשרד מעניק ייעוץ מהיר ומקצועי גם ללקוחות השוהים מחוץ לישראל וזאת באמצעות פניה מקוונת וישירה למשרד.

רישוי כלי ירייה - רישיון נשק - רישיון לאקדח - ערר על החלטת המשרד לביטחון פנים - עבר פלילי - מניעה משטרתית לרישיון כלי ירייה 

המשרד עוסק בתחום של רישוי כלי ירייה לרבות סיוע בהגשת בקשות לאישור נשיאת לכלי נשק ולווי הלקוח מרגע הגשת הבקשה ועד קבלת הרישיון, השבת רישיונות שבוטלו או שלא הוארכו, ייצוג בהשגות ועתירות מינהליות. למשרד הצלחות רבות בקבלת רישיון כלי ירייה גם במקרים בהם למבקש קיימת מניעה משטרתית להוצאת רישיון נוכח עבר פלילי. הוצאת רישיון לנשיאת נשק תלוי בקריטריונים הנקבעים על-ידי המשרד לביטחון פנים. פנה אלנו לצורך קבלת ייעוץ ללא עלות בעניין הוצאת רישיון נשק באמצעות הפניה המקוונת.